- Kurumsal -

de-COTTA'da Herkese Göre Bir Ürün Var...

İnsanlar gibi mekanların ve evlerin de ruhu olduğuna inanan bir ekibiz. 2017’de çıktığımız bu yolda sizi özgün tasarımlarımız ile buluşturuyoruz.

Ürünlerimizin tamamında modası eskimeyen zamansız çizgiler ve yıllar boyu kullanıma elverişli malzemeler tercih ediyoruz. Yaşam alanlarınızda size sevdiklerinize ve müşterilerinize en güzel deneyimleri yaşatmak için hizmet veriyoruz.

Dikey bahçe dekorasyon ile evinize en çok yakışacak ürünlerin satışı alanında hizmet veriyoruz.

Son yılların en çok tercih edilen dekorasyon modeli olan dikey bahçe uygulamalarının altına imza atıyoruz. Düğün salonları, fotoğraf stüdyoları, cafe ve restaurantlar, iş merkezi ve fabrikalar, makam odaları, bekleme ve toplantı salonları, villa, apartman ve site gibi pek çok mekana dikey bahçe uygulaması yapıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimizin İçinde;

Dikey bahçe, yapay ağaç, kuru çiçek, vazo ve pampas, vintage vazo, antika vazo, abstract tablo setleri, one line tablolar, terra cotta modern saksılar, dekoratif aynalar, aplikler ve mumluklar yer almaktadır. Talep edilen Ürünü ülkemizin her köşesine gönderiyoruz.


pampas çiçeği fiyatları, pampas otu fiyatları, dekoratif pampas otu fiyatları, kuru pampas fiyatları kuru çiçek, dekoratif gerçek kuru pampas otu, kurutulmuş pampas, pampas otu vazo, büyük pampas, pampas ağacı, renkli pampas, pampas dekorasyon, antik eskitme vazo, antika vazo küp